Sala bankietowa

pod pałacem

Nasza sala bankietowa to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju przyjęć i uroczystości. Znajduje się w historycznym budynku, który zachwyca swoim stylem i elegancją.

Kuchnia

Nasz zespół doświadczonych kucharzy zadba o to, aby menu było dostosowane do indywidualnych potrzeb i upodobań naszych klientów.

Sala

Do dyspozycji posiadamy dwie sale bankietowe. Pojemność większej sali wynosi 100 osób, dzięki czemu możemy z powodzeniem zorganizować bankiet dla grup zorganizowanych. Kameralne spotkania rodzinne czy przyjęcia firmowe umożliwia “górna sala” o maksymalnej liczbie osób wynoszącej 70 miejsc.

Restauracja

pod pałacem

To miejsce, gdzie serwujemy dania kuchni polskiej, korzystając wyłącznie z produkow od lokalnych dostawców Nasze dania to połączenie tradycji z nowoczesnymi trendami kulinarnej sztuki.

Kuchnia

Górna sala restauracji łączy nowoczesny styl z historią miejsca, w którym się znajduje. Pomieszczenie odsłania piękno naturalnych materiałów, takich jak drewno, które zostało wykorzystane w ciekawy sposób. Drewniane akcenty na sali zostały wykonane z drewna z dachu budynku, w którym kiedyś znajdowała się oficyna, co dodaje pomieszczeniu unikalnego charakteru.

Sala

Druga sala restauracji mieszcząca się w “Browarze Śląsk Koszęcin” charakteryzuje się z goła innym wystorojem. Jej surowe wykończenie nawiązuje do produkcji piwa w samym browarze i jest miejscem idealnym do spędzenia czasu z przyjaciółmi.